8743 BLACK MOONLIGHT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8743 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 298cm / 117inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |